Hakkımızda

Dijider, dergilerin işleyişine, yönetimine ve içeriğine karışmaz, çıkar çatışmaları ve etik ihlal durumlarında taraf olmaz. Sadece alt yapı sunar ve sistemin kullanımı için “teknik destek” sağlar.

Dijider uygulamasını sizden aldığımız dönüşlerle sürekli geliştiriyoruz.

Yazılımı satın aldıktan sonra derginizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Her adım kayıt altında ve her durum bildirimleri son derece geniş kapsamlı.

Kullanmaya başlamak için;

  • Domain belirlemek; dergiadiniz.org şeklinde bir domaine ihtiyaçımız var, eğer bu konuda bi fikriniz yoksa bizden bilgi alabilirsiniz.
  • Yayın Kurulu; Derginizin yayın kurulunu toplamanız ve bu bilgileri bize iletmeniz gerekmektedir.
  • Bilgilendirme Yazıları; Dergi hakkında ve iletişim bilgileri sayfasında paylaşmamız için bize tüm merak edebileceğimiz bilgileri sağlamanız gerekiyor.  Amaç ve Kapsam, Yazım Kuralları, Etik İlkeler ve Yayın Politikası, Değerlendirme Süreci gibi içerikleride hazırlamanız gerekiyor fakat bu bilgileri panel üzerinden de girebilir ve dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.
neourban laptop hardware 1734494jpg
dijider

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yazılımımız, kullanıcıların verimliliğini artırmak için kullanımı kolay arayüzü ve güçlü analitik özellikleri ile öne çıkmaktadır.

SMS ve Mail Sistemi

İzin veren kullanıcılara sms ve mail göndererek her an iletişimde kalabilirsiniz.

Hatırlatmalar

Süresi geçen taslak yazıları, yapılmayan değerlendirmeler ve geç kalınan karar uygulamalarında sistem otomatik hatırlatmalar yapmaktadır.

Gelişmiş Bildirim

Her güncelleme gerçekleşen her olay loglanmaktadır ve durumla ilişkili kullanıcılara anlık bildirim yapılmaktadır.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Gözü yormayan yumuşak renk seçimleri sade şık tasarım kodlaması ile bütün işlemler ve açıklamalar tümüyle ekranınızda.

Our Lab Certification